ÚVODNÍ STRÁNKAO NÁSCENÍK SLUŽEBTECHNICKÝ RÁDCEKONTAKT


 PNEUSERVIS OSOBNÍ
 TPMS VENTILY
 USKLADNĚNÍ PNEU
 MYTÍ KOL
 PRODEJ PNEUMATIK
 PRODEJ DISKŮ

Javůrek Martin - idatabaze.czPneuservisy - idatabaze.cz


Pneuservis Javůrek vznikl na základě 10 let zkušeností v oblasti pneumatik, jejich aplikací, montáží a oprav. Tuto mnohaletou praxi jsme počátkem roku 2011 rozhodli zúročit otevřením původně fleetové provozovny (určené pro servis vozového parku podniku EKO-PATROL a dalších firem) pro veřejnost.

Otevření provozovny pro veřejnost předcházely rozsáhlé stavební úpravy a zejména pak značné investice do nejmodernějšího strojního vybavení. Naše volba padla na stroje značky Sicam, které patří mezi absolutní špičku v oblasti pneuservisního vybavení. Tyto stroje umožňují montáže a vyvážení všech druhů moderních osobních pneumatik bez nebezpečí jejich poškození. Jsou pravidelně kalibrovány a servisovány.

Od roku 2015 jsme schopni diagnostikovat a montovat TPMS ventily (bezdrátový systém sledování tlaku v pneumatikách) - více v záložce "TPMS ventily".

Naším cílem je zákazník spokojený s vysokou kvalitou našich služeb. Proto Vám nabízíme pouze kvalitní značkové výrobky a veškeré práce a opravy provádějí zkušení, odborně vyškolení pracovníci za použití prvotřídního opravného materiálu zn. Truflex/Pang, Tech a Rema Tip-Top. 

Samozřejmostí je vstřícný přístup, odborné poradenství a v neposlední řadě i příjemné  prostředí, ve kterém  se při naší skvělé kávě (Gaetano Daneli, někdy i další značky jako Supracafé, Los Andes, atd.) můžete  i připojit k internetu pomocí naší wifi free.

Takže přijeďte, těšíme se na Vaší návštěvu.